________________________________________________________

♥ JE TO JENOM O VŮLI ♥
________________________________________________________

Prosinec 2015

Předplesová nervozita ~

29. prosince 2015 v 12:31 | Miriam |  News
Ahoj holky,
tak jak jste strávily Vánoce? :) U mě super. Dostala jsem krásné dárečky. Šíleně mě potěšily například tyto shower gely a tělové mléko.

Hlavně tenhle první shower gel je naprosto boží. Je to jako kdyby jste se koupaly fakt v malinách. Krása♥


Pak jsem dostala ještě například tuhle super řasenku s mojí oblíbenou tužkou na oči. No a úžasné svíčky - jahoda a myslím,že šeřík. Podle mě svíček není nikdy dost. Voní naprosto nádherně. ♥Jinak děkuju moc za podporu u minulého článku. Jste skvělé!!♥ Momentálně váha je 69,4 kg,takže furt žádná změna. Ale aspoň nepřibírám,když už nic jiného. Do plesu mých vysněných 65 kg nezvládnu. Docela jsem to oplakala. Mám z toho plesu celkem strach. Ke všemu...nemám mezeru mezi nohama,takže se mi nohy budou třít o sebe. Pod šaty nemohu mít silonky ani nic podobného,které by to zmírnily,protože by to vypadalo blbě. Takže se psychicky připravuji na podrážděnou pokožku. Bude to bolet. Nesnáším to na sobě. Nesnáším moje hnusné tlusté nohy...
No ...chtěla jsem sehnat nějaký přehoz přes ruce k těm šatům,nějaké průsvitné bolérko nebo tak něco,ale nikde na nic nemohu narazit. Chtěla bych opravdu něco decentního,abych zakryla svoje tlusté ruce. Jenomže,nevím,jestli by se to vůbec k těm šatům hodilo a ke všemu všechny holky budou mít ruce podle všeho odhalené,takže ....by to bylo i takové blbé. Asi to prostě budu muset přežít s odhalenýma rukama. Každopádně kdyby jste měly nějaké typy na opravdu lehké bolérko nebo prostě nějaký přehoz přes ty šaty,tak mi určitě dejte vědět,budu moc ráda!! ~
Ke všemu to převlíkání....nechce se mi svlíkat před holkama,ale..co se dá dělat. Ještě řeším problém co se týče podprsenky,jestli si ji pod šaty brát či ne. Nemám žádnou bez ramínek,takže bych si ji musela ještě pořídit. Každopádně zkoušela jsem to s jednou s ramínkama a je to takové nepohodlné i to vypadá pitomě. Moje šaty sice ramínka mají,ale jsou tenká,takže ta ramínka podprsenky pod nimi vidět jsou a ke všemu jak říkám je to takové nepohodlné. Možná by nevadilo,kdybych si podprsenku pod šaty nebrala. Jak píšu,jsou na ramínka a ten korzet je pevný,neprůhledný,nic není vidět. A je to pohodlné. Ale nevím,jak to udělají ostatní holky. A vůbec nevím,jak se jich zeptat. Ke všemu mi je blbé si před nimi svlékat podprsenku,ale...kdybych nebyla sama,tak klidně. Jenomže...fakt nevím,jak na tohle téma zavést konverzaci.
Jak vidíte,jsem z toho celá taková nervozní. Doufám,že se vám daří dobře.♥ Já si běžím pročíst knížky,které jsem si dneska půjčila. Musím totiž zpracovat seminární práci,tak mi prosím držte palečky. Děkuju moc! ~~

Vaše Miriam.

Krásné Vánoce :) !

24. prosince 2015 v 14:09 | Miriam |  News
Ahojky holky♥,
omluvám se,že jsem tu teď nebyla dýl. Měla jsem angínu a plno školy,takže se to na mě zase všechno sesypalo.
Během nemoci mě chytaly neskutečné chutě na samé nezdravé pochoutky...no dopadlo to tak,že váhu mám od posledně stejnou -----> mezi 69-70 kg. Což je vlastně vcelku dobré. Lepší než aby se zvýšila. I když už teď je mi nějak jasné,že do 6.1. 65 kg mít nebudu. :( .... Důležité je se udržet teď přes Vánoce a Silvestra. Snažím se a doufám,že i vám se daří. No...konečně jsou ty Vánoce a mohu trochu odpočívat. Vy si taky pořádně odpočiňte. Ono pak půjde všechno líp. Letím pomoci s doděláním bramborového salátu. Mějte krásné Vánoce a děkuju za všechny komentáře,které mi tu zanecháváte♥! Bez vás bych to dávno vzdala! Vaše Miriam.

Škoda,že jsou tyhle Vánoce bez sněhu co?^^

Čas letí tak rychle ...

13. prosince 2015 v 9:32 | Miriam |  News
Ahojky všem,
po delší době se ozývám,nebyl teď vůbec čas .... maturita je opravdu děsná záležitost. Ke všemu mám doma nějaké problémy. :( Váha se mi drží mezi 69 - 70 kg. Už jsem měla i 68,6,ale zase mi to stouplo. Momentálně vážím 69,2. Do 6.1. jsem chtěla mít 65 kg. To nedokážu :( je mi z toho celkem mizerně.
Tohle je jenom takový rychlý oznam,aby jste věděli,že žiju. :D Děkuju všem za komentáře u předchozího článku ♥ a také za podchvalu mého zimního dessu :)! Mějte krásnou neděli.