________________________________________________________

♥ JE TO JENOM O VŮLI ♥
________________________________________________________

Červen 2016

Mám strach ~

29. června 2016 v 15:36 | Miriam |  News
Ahojky holky,
ještě se vám teď narychlo ozývám. Za chvíli totiž jedu za přítelem až do neděle. Jsem z toho docela rozladěná,jelikož 4 dny budu bez svojí váhy,na které stojím denně. Vím,že to asi není nejlepší,ale já si to díky tomu tak nějak koriguju a hlídám. Zkrátka je to už moje jakási závislost. Takže nevím jak to bez té váhy udržím. Ke všemu přítelova rodina nejí moc zdravě....samé kalorické bomby..budu se držet co nejvíce dokážu. Ale jako mám z toho strach. Prosím myslete na mě. ♥ :( A aby to bylo ještě lepší,váha se mi sekla a už asi 10 dní se drží na cca 74,0 kg plus mínus...takže opravdu "paráda". No,snad to nějak zmáknu. Letím si zabalit. Doufám,že vám se daří ♥.

Vaše Miriam.

Je to jen o vůli ~

25. června 2016 v 18:38 | Miriam |  News
Ahoj holky,
právě jsem přijela z chaty. Bylo to tam fajn,ale co se jídla týče.....no nic moc. Opravdu nemám ráda víkendy. Máma do mě dneska nacpala Míšu,trochu studeného kafe,buchtu,2 tousty......ach jo. A na zítra plánuje guláš. Jak mám jako odolávat????? :/ Teď ještě dělá večeři. Hranolky s nějakým masem. Tyjo hranolky bych si dala! Ale držím se. Dneska si už nic nedám. Ale teda docela mi to dává zabrat. Dost se přemáhám,abych si pro ně nešla. Ach jo. Ráno byla moje váha na 74,4 kg. Včera dokonce 74,0 kg. No...teď tam je lehce přes 75,ale vůbec se tomu po tom dnešním jídle nedivím a ke všemu vzhledem k tomu vedru lemtám vodu jak nikdy :DD,což mě trošku uklidňuje,že je to takhle vyšší i kvůli vodě. No,uvidím ráno.
Každopádně už to chci snížit. Několik dní jsem měla váhu seklou vzhledem k MS. Pak to skočilo na těch 74,0 kg,ale zas mi to nejde snížit. No...chce to trpělivost :) ! Ono to klesne ~ (sebeuklidňování :D)
Jinak děkuju vám za rady ohledně ovesné kaše. ^^ Zase se do ní nějak pustím a uvidím jak se mi povede tentokrát :D :´D. Nicméně jsem si koupila instantní ovesnou kaši light od Emca a musím říct,že tam toho cukru je fakt míň oproti té klasické,kterou jsem si kupovala doteď. :) Chutnala mi mnohem víc. Hezky jsem si tam přidala med,což je taky cukru jak nas....,ale tak myslím,že furt lepší. ^^ :DD

Doufám,že si užíváte sobotu :). Já si jdu dát sprchu a pak zapíjet hlad vodou nebo já fakt nevím. Jíst prostě nechci. Chci mít tu váhu ráno co nejlepší. :/

Přeju vám hezký sobotní večer krásky♥


Miriam

Stále stejné ~

21. června 2016 v 10:59 | Miriam |  Jídelníček
Ahojky holky,
bohužel váha mi posledních pár dní fakt nechce vůbec klesat. Momentálně mám 74,9 kg. Fakt nemám ráda to období,když mám své dny :D. To je opravdu "super". -_-
Včera jsem si zkoušela udělat ovesnou kaši. Doteď jsem si dávala totiž jenom ty z pytlíčku,kde je ale poměrně hodně cukru,tak jsem právě chtěla vyzkoušet zdravější variantu. Musim říct,že nebyla nejhorší,ale ty vločky se mi moc nerozvařily,takže bylo furt co kousat,což neni úplně ono a ani ta konzistence nebyla tak tekutá,jak jsem si představovala. Dělala jsem jí podle nějakého receptu na netu. Vločky jsem nasypala do hrnce,zalila mlékem a přivedla k varu. No a postupně jsem dolévala mléko a míchala a míchala,ale prostě se mi nepodařilo dosáhnout té správné tekutosti. Nemáte nějaké fígle jak na to? :D Někde jsem četla,že je dobré si ty vločky nadrtit na malilinkaté kousky,hodit je nejprve do vody a až pak přilévat mléko. Nevím fakt :D. Každopádně pak jsem si jí dochutila medem a bylo to docela ok,ale....no nejsem spokojená :D! Chci z toho vykouzlit fakt kaši prostě! :D

Dnešní jídelníček vidím nějak takhle:
Snídaně: bílý jogurt s chia
Svačina:
Oběd: noky s baby špenátem a smetanovou omáčkou + 2 lžičky pesta ♥
Svačina:
Večeře: vidím to na nějakou zeleninu

Potřebuju tu váhu fakt dostat zase o něco dolů >< !
Jinak chystám se zajít do DMka a omrknout tam ty zdravé potraviny. Dost se těším. ^^ Včera jsem byla vyslána na nákup do Billy. Zjistila jsem,že tam fakt nemají snad skoro nic zdravého. Například co se týče pomazánek,nenašla jsem žádnou nějakou třeba jenom zeleninovou nebo tak. Dost bída :D.

Ale koupila jsem si tam takové lupínky z červené řepy. Na ty se dost těším. :)

Mějte se hezky.
Miriam

Váha mě trollí ~

18. června 2016 v 14:36 | Miriam |  Jídelníček
Ahojky holky,
tak váha ráno byla na 75,2 kg,což je úplně stejné číslo jako včera ráno. Nicméně dneska na mě přišly mé dny,takže si teď váha dělá naprosto co chce. :D Nekontrolovatelně mi lítá nahoru. Fakt pecka :D.

Jídelníček za včerejšek (17.6.2016)

Snídaně: meruňková tvarohová buchta + bílý jogurt s chia semínky + kafíčko
Svačina:
Oběd: mistička těstovin se zeleninou
Svačina:
Večeře: trocha mrkve,papriky a nesolených mandlí (super kombinace! ^^)

Ke všemu mě dneska pěkně bolí břicho,takže jsem ještě ani neobědvala. Ale myslím si,že si třeba později něco lehkého dám. Uvidím. Snídani jsem měla,to je přeci základ :D! Ale teď se k ničemu fakt nemůžu donutit.

18.6.2016

Snídaně: míchaná vajíčka s vícezrným chlebíkem (2 krajíce) a vlastní tvarohovo-bylinkovou pomazánkou ^^ + rajče + kafe
Svačina:
Oběd:

Letím si trochu uklidit pokoj :D. Je to tu docela šílený :D. Užívejte víkend ^^.


Miriam

Zelenina a voda dělají divy ~

16. června 2016 v 14:39 | Miriam |  Jídelníček
Ahojky holky,
moc vám děkuju za krásné přivítání. ^^ Váha mi o něco klesla : 77,4 --> 75,8 kg. Mám radost.^^Jinak začínám jíst více zeleniny. V poslední době jsem jí jedla totiž fakt málo,což není vůbec dobré. Musím říct,že se po ní cítím fakt dobře. Ke všemu piju více vody. V období mých příprav na maturitu a pak i o svaťáku jsem do sebe lila jenom džusy. Nic moc. Myslím si,že jednou za čas džusík neuškodí,zvlášť třeba jedna sklenka ráno k snídani,ale rozhodně není prospěšné ho pít furt. Takže jsem přešla na vodu. Dále se snažim si zařadit skoro ke každému jídlu nějakou tu zeleninu či ovoce.
Taky potřebuju něco udělat se spánkem. Chodím spát většinou okolo 1 ráno,někdy i dýl,což je docela blbý,protože je nutné vstávat v nějaký rozumný čas,abych stihla v klidu snídani a pak oběd. Myslím si,že vynechávat snídaně je největší hloupost. Vždy mě ráno nakopnou a celkově snídaně je moje nejoblíbenější jídlo za den :D. Změna je fakt nutná :D.

15.6.2016 aneb toustový den
Snídaně:
Svačina:
Oběd: toustový sendvič se zeleninou proložený třemi plátky eidamu + kafíčko (spala jsem až do oběda,takže moje snídaně byla vlastně můj oběd :D)
Svačina:
Večeře: znovu toustový sendvič tentokrát s mozzarellou,rajčátkem a bazalkou

16.6.2016
Snídaně: tvarohový závin + bílý neslazený jogurt s chia semínky + kafíčko
Svačina:
Oběd: malá porce zapečeného květáku s bramborem, trocha sýra + opečená rajčata s paprikou na cibulce
Svačina:
Večeře: dneska to vidím na mrkev :D

Pití: voda

Sice se mi nepodařilo změnit se do konce střední,ale to nevadí. Zkusim se změnit (aspoň trochu) do začátku VŠ,pokud se teda na nějakou dostanu :D. Nicméně si myslím,že by se mi na ní šlo hned o 100% líp s lepším pocitem. ^^ Přijímačky už mám za sebou. Teď už jenom počkat na verdikt.
Doufám,že se vám daří ^^


Miriam

i-will-change-myself ~~~~ ♥

14. června 2016 v 12:25 | Miriam |  News
Ahojky všichni,
nevím,jestli si mě ještě někdo pamatuje,nicméně po několika měsících se vracím na blog. Naposledy jsem tu byla někdy v lednu,což je docela doba. Měla jsem hodně osobních problémů,které se naštěstí snad už nějak vyřešily. Do toho jsem se učila na maturitu. Svaťák byl pro mě naprosté peklo. Podepsalo se to samozřejmě i na mojí váze. Byla jsem hodně nervozní a řešila to jak jinak než jídlem. Opravdu si tleskám. Moje váha je ještě horší,než v létě,kdy jsem s tímto blogem začínala. Nicméně nehodlám to vzdát. Mám za sebou maturitu,která dopadla naprosto výborně. Mám velkou radost ^^. Teď jsem dělala přijímačky na VŠ ,tak uvidím jak to dopadne. Nicméně konečně mám čas se zase více věnovat sama sobě a změnit konečně můj život, změnit sama sebe. A jak říkám i kdybych měla začínat znovu a znovu stále dokola,tak budu. Já to prostě nikdy nevzdám a věřím,že se mi to jednou povede zlomit a budu dělat co nejvíc dokážu proto,aby to bylo co nejdřív.

Moje momentální váha je 77,4 kg. Měřím 160 cm. Dost na nic.

Dnešní jídelníček vidím nějak takhle:

Snídaně: 2 tousty s ramou,2 plátky sýra,zelenina + kafíčko (bez cukru, s mlékem)
Svačina:
Oběd: česneková polévka
Svačina:
Večeře: možná nějaká zelenina edit: 1 mini svatební tvarohový koláček ~ (taťka přinesl..neodolala jsem)

Pití: voda

Když si čtu předchozí článek z ledna,je mi dost smutno. Tolik jsem si přála mít do konce střední školy míň kilo a nějak se změnit. Ale ....nemá cenu se vracet do minulosti. Prostě jsem to pokazila. Důležité je,že teď jdu do toho znovu.
Já se nikdy nevzdám. ~~~~

Chci vám říct,že děkuju všem,co tu se mnou byli,protože jste mi neskutečně pomáhali. Opravdu děkuju,že jste mě tehdy drželi.

Miriam